Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Snížená cena! Adzuki BIO 25 kg BIOHARMONIE Prohlédnout větší

Adzuki BIO 25 kg BIOHARMONIE

307002

Nový produkt

Adzuki BIO jsou malé fazole, které mají vínovou až hnědou barvu. Adzuki mají jemnou slupku a chutnají příjemně sladce. Vařené a mírně okořeněné Adzuki jsou lahodnou přílohou k obilným pokrmům. Tato luštěnina je též vhodné do polévek, kaší, nákypů a salátů.

Více podrobností

U dodavatele

2 636,98 Kč

-20%

3 296,23 Kč

 • Adzuki BIO jsou malé fazole, které mají vínovou až hnědou barvu. Adzuki mají jemnou slupku a chutnají příjemně sladce. Vařené a mírně okořeněné Adzuki jsou lahodnou přílohou k obilným pokrmům. Tato luštěnina je též vhodné do polévek, kaší, nákypů a salátů.

  SLOŽENÍ: adzuki BIO

  Recepty
  Žito ozimé s fazolemi Adzuki - Jeden z receptů, který vznikl mým experimentováním se surovinami. Je tak dobrý, že hledáme k tomuto receptu název. :)
  Guláš z červené řepy - nedávno jsme byli na rodinné oslavě a co myslíte, které jídlo se podávalo jako hlavní chod? GULÁŠ Po jeho konzumaci se většina lidí nemohla zvednou a bylo vidět, že jejich organizmus má co dělat se zpracování jídla, které měli v žaludku. Co tak vyzkoušet zdravější verzi.

  Články
  Klíčení, zázrak přírody - pokud chcete udělat něco pro své zdraví, ušetřit a ještě si pochutnat, zkuste konzumaci čerstvě naklíčených semen, která si můžete jednoduše připravit v domácích podmínkách.
  Znáte fazolky adzuki? - v současné době se ve světě pěstuje na 500 odrůd fazolí. Jejich hlavní výhoda spočívá v množství tvarů, barev i chutí, takže se v nějaké kulinářské podobě mohou zařadit do jídelníčku třeba každý den, a vždycky budou jiné. Dají se nejen vařit a zapékat, ale také nakládat a sterilovat.

 • Energie (100 g)1 336 kJ
  Kalorie (100 g)318 kcal
  Bílkoviny (100 g)20,7 g
  Sacharidy (100 g)58 g
  Tuky (100 g)0,5 g
  Trvanlivost12 měsíců
  Bezlepková potravinaAno
  RAWAno
  BIO (CZ-BIO-002)Ano
  Velkoobjemové baleníAno
  Hmotnost25kg

27 dalších produktů ve stejné kategorii: