Kategorie

Směs naklíčených semínek pohanka - slunečnice - quinoa BIO 250 g ISWARI Prohlédnout větší

Směs naklíčených semínek pohanka - slunečnice - quinoa BIO 250 g ISWARI

Z03353

Nový produkt

Směs naklíčených semínek je plná enzymů, pomalu stravitelných sacharidů a obsahuje nenasycené mastné kyseliny. V BIO a RAW kvalitě.

Více podrobností

Zakoupením tohoto produktu získáte až 14 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 14 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,40 Kč.


146,26 Kč

  • Směs naklíčených semínek  pohanka - slunečnice - quinoa je ideální kombinací jejich vlastností. Pohanka obsahuje kvalitní proteiny s velmi dobrou skladbou aminokyselin a je velice bohatá zvláště na pomalu stravitelné sacharidy (nízký glykemický index). Slunečnice má kromě kvalitní bílkoviny vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, zejména Omega 3. Quinoa rovněž obsahuje bílkoviny s velmi dobrým poměrem aminokyselin, je bohatá na minerály (mangan, měď) a navíc obsahuje velmi vysoký podíl vlákniny. Kromě toho v quinoe nalezneme i skvělý antioxidant SOD (superoxid dismutáza), jenž se např. vyskytuje i v zelených potravinách. Směs je určena ke přímé spotřebě bez tepelné úpravy. Směs naklíčených semínek od ISWARI: Plná enzymů, pomalu stravitelné sacharidy, nenasycené mastné kyseliny? 3 Živá strava - Raw food v Bio kvalitě.

    Složení: 55% pohanka 30% slunečnice 15% quinoa

    Způsob použití: Ideálně do zeleninových salátů, cereálních kaší, jogurtu, apod.

  • RAW potravinaAno
    BIOAno
    Hmotnost250g

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii: