Všechny recepty  Zde je 146 receptů.

 • Fondant je speciální dezert, u kterého záleží nejen na chuti, ale i na vzhledu. Vyzkoušejte tento recept a věřte, že vás nezklame.

  Počet porcí: 2
  Doba přípravy: 15 minut
  Druh receptu: 

 • Na jaře se vše zelená a i u nás doma jdem do zelena. Dnes jsem pro vás připravila recept na vynikající HRÁŠKOVOU POLÉVKU s polentovými krutony.

  Počet porcí: 5
  Doba přípravy: 15 minut
  Druh receptu:  bezlepkový recept   vegetariánský recept   veganský recept  

 • Do polévek lze přidat nudle, rýži nebo různé krutony, které zakoupíte v obchodě. Není však na to si připravit krutony doma. Lze je připravit v různých příchutích a fantazii se meze nekladou.

  Počet porcí: 5
  Doba přípravy: 60 minut
  Druh receptu:  bezlepkový recept   vegetariánský recept   veganský recept  

 • Blíží se Velikonoce svátky jara a i u nás se na tento svátek připravujeme. Jednou z dobrot, kterou naleznete na našem stole je VEGANSKÝ MAZANEC. Mazanec je bez živočišných tuků a laktózy. Věříme, že vám bude chutnat.

  Počet porcí: 1
  Doba přípravy: 110 minut
  Druh receptu:  vegetariánský recept   veganský recept  

 • Proteinové tyčinky jsou v dnešní době HIT. Jsou vhodné nejen po cvičení, ale i jako prospěšný doplněk našeho jídelníčku. Lze je připravovat v různých příchutích a dnes si připravíme Švestkovou proteinovou tyčinku

  Počet porcí: 12
  Doba přípravy: 0 minut
  Druh receptu:  vegetariánský recept   veganský recept   raw recept

 • Lívance patří mezi velmi oblíbené pokrmy v českých zemích. Vyzkoušejte tuto veganskou verzi, která vás překvapí svou chutí. Lze je podávat jak nasladko tak i naslano.

  Počet porcí: 25
  Doba přípravy: 45 minut
  Druh receptu:  vegetariánský recept   veganský recept  

Zobrazení 1 - 6 z 146 položek