Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Mladý ječmen prášek BIO 125 g ISWARI Prohlédnout větší

Mladý ječmen prášek BIO 125 g ISWARI

Z02917

Nový produkt

Mladý ječmen je jednou z nejstarších zelených potravin použivaných jako doplněk stravy obsahujicí mimořádný komplex minerálních látek a antioxidantů.

Více podrobností

Skladem

282,08 Kč

  • Popis: Mladý ječmen je považován za nejstarší zelenou potravinu použivanou jako doplněk stravy s mimořádným obsahem antioxidantů, vitamínů a mineralů. Již v antických textech se naši předci zmiňují o využívání jeho výhonků. Mladý ječmen obsahuje chlorofyl a beta-karoten, který je skvělým antioxidantem. Mladá pšenice nebyla tepelně, ani chemicky ošetřena, proto byly zachovány veškeré původní enzymy, vitamíny a minerály . Biocertifikováno a 100% Živá strava (raw)

    Proč užívat Bio Mladý ječmen? Velké množštví antioxidantů Obsahuje vitamíny ( sk. B, vitamín C, E, K) minerály ( draslík, vápník, hořčík, železo, fosfor) tepelně ani chemicky ošetřeno (BIO, RAW) Mladý ječmen Je nejstarší a nejoblíbenější zelená potravina, jeho enzymy tvoří až 40% hmotnosti mladého ječmene. Svůj obdiv získala pro velmi bohatý zdroj enzymů (SOD), antioxidantů v podobě beta-karotenu, chlorofylu, beta-karoten (provitamin A), komplex vitamínu B (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12), vitamínu C, E, K a cholin.


  • RAW potravinaAno
    BIO (CZ-BIO-002)Ano
    VeganAno
    Hmotnost125g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: