Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Bio Mladý ječmen 80g, prášek NÁSTROJE ZDRAVÍ Prohlédnout větší

Bio Mladý ječmen 80g, prášek NÁSTROJE ZDRAVÍ

Z00161

Nový produkt

Bio Mladý ječmen 80g, prášek NÁSTROJE ZDRAVÍ

Více podrobností

Skladem

291,03 Kč

 • Mladý ječmen Bio prášek Tento čistý, přírodní produkt je určen k přípravě instantního svěžího nápoje zelené barvy. Svěží zelený nápoj v sobě skrývá potřebné živiny, vitamíny, minerály, enzymy a dokonce i aminokyseliny. Za zmínku uritě stojí například vitamín C, E a téměř kompletní řada vitamínu skupiny B (B1, B2, B3, B6), dále kyselina listová, pantenová a cholin. Listy ječmene jsou bohatým zdrojem železa. Rostlinná bílkovina obsažená v Mladém ječmeni je nezanedbatelná, lze tedy tento produkt doporučit vegetariánům. Zpracování ječmene: Prášek se mele z Australského mladého ječmene, který se pěstuje velmi ekologicky bez použití pesticidů a umělých hnojiv v půdě bohaté na minerály. Když rostlinka doroste do požadované výšky 20 cm, výhonky se sklízí a nejpozději do hodiny po posečení je zpracováván pomalým sušením při nízké teplotě. Tímto se zachovají veškeré důležité živiny.

  Složení: Minerály (železo, draslík, vápník, hořčík, fosfor, zinek a měď) Vitamíny (vitamin A, vitamin C, vitamin E ) Chlorofyl
  Obsah: 80g
  Země původu: Nový Zéland  Návod: Zamícháme 1 – 2 čajové lžičky například s ovocným džusem, nebo jiným oblíbeným nápojem.

 • BIO (CZ-BIO-002)Ano
  Hmotnost80 g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: