Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

PATIFU toskánská 100 g Veto Eco Prohlédnout větší

PATIFU toskánská 100 g Veto Eco

Z05903

Nový produkt

Premiová tofu bezlepková a veganská paštika. Vyniká velmi jemnou konzistencí a výbornou, vyváženou chutí. Neobsahuje žádné konzervanty, chemická barviva, aromata, živočišné suroviny, mléčnou bílkovinu, laktózu ani cholesterol.

Více podrobností

Skladem

25,65 Kč

  • PATIFU toskánská Premiová tofu paštika. Vyniká velmi jemnou konzistencí a výbornou, vyváženou chutí, která připomíná masnou paštiku. Praktické balení v ALU misce lze snadno otevřít a paštiku pohodlně nabírat. Další výhodou paštik PATIFU je dlouhá trvanlivost při teplotě 25°C. Tato trvanlivost je dosažena pouze díky sterilování (tzn. zahřátí výrobku na cca 120°C). Paštiky PATIFU neobsahují žádné konzervanty! Paštiky PATIFU nemusí být v lednici a proto se nabízí jako zdravá svačinka na výlety, do školy či práce, na dovolenou apod.

    Složení: voda, tofu 22%hm. (sója, nigari), brambory, rostlinný olej, droždí, rajče, cibule, drožďový extrakt, sůl, koření, zahušťovadlo: karagenan, guma guar. Neobsahuje: konzervanty, chemická barviva, aromata, lepek, živočišné suroviny, mléčnou bílkovinu, laktózu, cholesterol

  • Bezlepková potravinaAno
    VeganAno
    Hmotnost100g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: