Kategorie

Snížená cena! Česká pohanka loupaná lámanka BIO 400 g NAŠE BIOFARMA Prohlédnout větší

Česká pohanka loupaná lámanka BIO 400 g NAŠE BIOFARMA

1000004

Nový produkt

Pohanka lámanka pochází ze zrn vypěstovaných na ekologické farmě ve Velkých Hostěrádkách nedaleko Břeclavi.

dočasně nedostupné - po sklizni

Více podrobností

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


40,64 Kč

-8,00 Kč

48,64 Kč

 • Pohanka lámanka vzniká mlynářským zpracováním pohankových zrn. Nedávné spuštění provozu nové bezlepkové balírny nám umožňuje odděleně balit bezlepkové plodiny, a proto jsou pohankové produkty z PRO-BIO zcela bezpečné i pro celiaky.

  Lámanka se hodí coby zavářka do polévky, k přípravě placiček, karbanátků, směsi k plnění zeleniny či k posypu pečiva před jeho pečením.

  Pohanka patří k typickým plodinám, které byly na našem území dříve hojně pěstovány. Naši předci si z ní připravovali pokrmy prý až pětkrát týdně. PRO-BIO, s.r.o. se od počátku svého vzniku věnuje zpracování této tradiční plodiny.

  Pohanka pochází z chladných oblastí střední Asie, proto je prý její energie silně zahřívající. Tvrdí se o ní, že dodává silnou, teplou až prohřívající energii, a proto je vhodná především pro stravování v zimním období a pro těžce pracující lidi.

  BIOFARMA je projekt společnosti PRO-BIO, který přináší ryze české, poctivě a s láskou vyrobené biopotraviny. Všechny suroviny mají svůj původ v čisté krajině, na polích českých rodinných farem. Pohanka bývá nazývána plodinou našich předků, kteří si ji na rozličné způsoby připravovali až pětkrát do týdne. V mlýně je pohanka šetrně zpracována na lámanku. Díky její lepivosti z ní připravíte znamenité nákypy, placičky, noky, karbanátky či sladké moučníky. Pohanka je přirozeně bezlepková.

  SLOŽENÍ: pohanka loupaná lámanka BIO

 • Trvanlivost8 měsíců
  Bezlepková potravinaAno
  BIOAno

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii: