Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách. Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.
Krekry firmy Lifefood jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších BIO surovin. Sušení se provádí tak, aby byly zachovány veškeré prospěšné látky. Lněné semínko je po staletí využíváno pro látky blahodárn
Krekry firmy Lifefood jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších BIO surovin. Sušení se provádí tak, aby byly zachovány veškeré prospěšné látky. Lněné semínko je po staletí využíváno pro látky blahodárné pro náš organismus. Lněné sušenky obsahují omega-3 esenciální mastné kyseliny, rozpustnou i nerozpustnou vlákninu a dokonce i lignany. Udělejte něco pro své zdraví a zároveň si pochutnejte.
Složení: lněné semínko zlaté* (44%), fíky* (32%), raw sirup z agáve*, slunečnicové semínko, perníkové koření* (2%). *= produkt ekologického zemědělství Obsah: 80 g Země původu: Česká republika