Kategorie

Ultratenké vložky z organické bavlny ultra day s křidélky 10 ks MASMI - AKCE 7 + 1 Prohlédnout větší

Ultratenké vložky z organické bavlny ultra day s křidélky 10 ks MASMI - AKCE 7 + 1

Z07267

Nový produkt

Ultratenké vložky s křidélky - ULTRA DAY vyrobeny z 100% organické bavlny.

Více podrobností

Zakoupením tohoto produktu získáte až 82 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 82 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8 Kč.


828 Kč

  • Běžné menstruační tampóny a vložky obsahují plasty, viskózu, celulózu, parfémy, superabsorbenty, bělidla na bázi chlóru či dioxinů a další chemikálie, které mohou u citlivých osob při styku se sliznicí pochvy a zevních pohlavních orgánů způsobovat podráždění, svědění či alergické reakce. Proč dát přednost bavlně?

    Prostředky dámské hygieny MASMI jsou vyrobeny z 100% organické bavlny, neobsahují škodlivá bělidla, parfémy, plasty ani celulózu, a proto přinášejí řadu výhod: žádné podráždění, konec alergií, ochrana přírody, prodyšnost, stop zápachu. Ultratenké vložky s křidélky: Vyrobené ze 100% organické bavlny (uvnitř i vně), bez herbicidů a pesticidů. Hypoalergenní – nižší riziko vzniku podráždění. Jednotlivě balené. Ultratenké, pohodlné a diskrétní. S křidélky pro větší ochranu. Plocha, která je v kontaktu s kůží, neobsahuje umělé hmoty. Neobsahují parfémy ani superabsorbenty. Neobsahují chlór ani dioxin.

    Gynekologové, porodníci a porodní asistentky doporučují používat k intimní hygieně výrobky z přírodní bavlny.

    Cena za 1 balení 100,- Kč (ušetříte 15,- Kč na 1 balení)

  • Obsah10ks

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

1 další produkt ve stejné kategorii: