Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Goji Berries BIO 100 g Lifefood Prohlédnout větší

Goji Berries BIO 100 g Lifefood

Z05112

Nový produkt

Z nutričního hlediska jsou Goji dost možná tím nejhodnotnějším ovocem na planetě! Goji se konzumují samotné jako mimořádně zdravá svačinka, nebo se přidávají do cereálních směsí ke snídani.

Více podrobností

123,05 Kč

 • Popis: Z nutričního hlediska jsou Goji dost možná tím nejhodnotnějším ovocem na planetě! Obsahují 18 druhů aminokyselin , včetně všech osmi esenciálních aminokyselin (např. tryptofan či isoleucin), 21 stopových prvků (jmenujme například zinek, železo, měď, vápník, selen, fosfor a germanium které se v potravinách nachází jen velice zřídka a působí proti rakovinovým buňkám), jsou jedním z nejbohatším zdrojů karotenoidů ze všech známých plodů na Zemi (což naznačuje už jejich jasně červená barva). Co se týče betakarotenu, jsou Goji vydatnější než mrkev. Dále obsahují vitamíny C, B1, B2, B6 a E . Goji se konzumují samotné jako mimořádně zdravá svačinka, nebo se přidávají do cereálních směsí ke snídani. Skvělé je i přidávat goji do ovocných koktejlů a šejků, jejichž základem může být třeba super výživné konopné mléko.

  Obsah: 100 g
  Země původu: Uzbekistán

  TIP: Čínskou specialitou je příprava čaje z Goji, podobně jako to my děláme s šípky. Goji lze přitom sníst i po vyluhování. Vědci tvrdí, že pro dosažení blahodárných účinků stačí konzumovat 10 až 30 gramů denně (malá hrst).

 • RAWAno
  BIO (CZ-BIO-002)Ano
  Hmotnost100 g

19 dalších produktů ve stejné kategorii: