Kategorie

Snížená cena! Smarty Premium Drink Black 250 ml Prohlédnout větší

Smarty Premium Drink Black 250 ml

SM_009

Nový produkt

Jemně sycený nápoj s povzbuzujícími účinky je tmavě červený s chutí šťávy z ibišku a granátového jablka.

Více podrobností

Ihned k odeslání

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


27 Kč

-3 Kč

30 Kč

 • Jemně sycený nápoj s povzbuzujícími účinky je tmavě červený s chutí šťávy z ibišku a granátového jablka.

  Podrží vás ve chvílích, kdy se potřebujete vyhnout takzvaným záchvatům únavy. Pomůže vám nejen s koncentrací při práci, ale i stoprocentně zvládat stresové situace a posílit svou psychickou i fyzickou odolnost. Většina surovin je přírodního původu, často shodných s těmi, které organismus produkuje přirozeně. Tím se Smarty diametrálně odlišuje od klasických energetických nápojů.

  Hlavními účinnými látkami jsou DMAE a synefrin obsažený v extraktu z hořkého pomeranče, dále extrakty ze zeleného čaje, zelené kávy a guarany. Díky tomuto speciálnímu složení se účinné látky navzájem podněcují a zvyšují vzájemně svůj efekt.

  Proč není nápoj Smarty Energy drinkem?

  SMARTY není na rozdíl od většiny energetických nápojů založen výhradně na látkách stimulujících, navozujících zpravidla jen krátkodobý efekt vzestupu psychické a fyzické výkonnosti. Smarty tyto látky unikátně a synergicky kombinuje s látkami navozujícími relaxaci. Vychází z poznání, že dosažení skutečné optimální psychické i fyzické výkonnosti je možné jen při snížení intenzity stresu, pocitu pohody, zlepšení koordinace a koncentrace.

  Složení (účinné látky ve 250 ml): 500 mg extrakt ze zelené kávy (10% přírodního kofeinu), 500 mg extrakt z quarany (10% guaraninu), 300 mg N-acetyl-L-karnitin, 100 mg extrakt ze zeleného čaje (80 % polyfenolu), 20 mg DMAE, 35 mg extrakt z hořkých pomerančů (30 % synefrine)

  Dávkování: Jedna plechovka 250 ml během 24 hodin.

  Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování a ukládejte mimo dosah dětí. Používejet nejméně 3 hodiny před předpokládaným spánkem - může zavinit nespavost. Před upotřebením protřepejte.

 • Energie (100 g):138 kJ
  Kalorie (100 g):32,9 kcal
  Bílkoviny (100 g):0,04 g
  Sacharidy (100 g):7,8 g (z toho cukry 7,1 g)
  Tuky (100 g):0,02 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,01 g)
  Sůl (100 g):0,01 g
  Vláknina (100 g):0 g
  Objem:250ml

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

9 dalších produktů ve stejné kategorii: