Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Adzuki BIO 300 g Sunfood Prohlédnout větší

Adzuki BIO 300 g Sunfood

Z01929

Nový produkt

Fazole adzuki v BIO kvalitě vynikají jemnou oříškovou chutí. Tato luštěnina obsahuje dostatek bílkovin, fosforu a vápníku a jsou i velmi syté a výživné.

Více podrobností

Skladem

72,54 Kč

 • Fazole adzuki v BIO kvalitě vynikají jemnou oříškovou chutí. Tato luštěnina obsahuje dostatek bílkovin, fosforu a vápníku a jsou i velmi syté a výživné.

  SLOŽENÍ: fazole adzuki BIO

  Recepty

  Žito ozimé s fazolemi Adzuki
  Jeden z receptů, který vznikl mým experimentováním se surovinami. Je tak dobrý, že hledáme k tomuto receptu název. :)

  Guláš z červené řepy
  Nedávno jsme byli na rodinné oslavě a co myslíte, které jídlo se podávalo jako hlavní chod? GULÁŠ Po jeho konzumaci se většina lidí nemohla zvednou a bylo vidět, že jejich organizmus má co dělat se zpracování jídla, které měli v žaludku. Co tak vyzkoušet zdravější verzi.

  Články

  Klíčení, zázrak přírody
  Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, ušetřit a ještě si pochutnat, zkuste konzumaci čerstvě naklíčených semen, která si můžete jednoduše připravit v domácích podmínkách.

  Znáte fazolky adzuki?
  V současné době se ve světě pěstuje na 500 odrůd fazolí. Jejich hlavní výhoda spočívá v množství tvarů, barev i chutí, takže se v nějaké kulinářské podobě mohou zařadit do jídelníčku třeba každý den, a vždycky budou jiné. Dají se nejen vařit a zapékat, ale také nakládat a sterilovat.

 • BIO (CZ-BIO-002)Ano
  Hmotnost300g

28 dalších produktů ve stejné kategorii: