Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Cleanut ( i na vlnu a barevné prádlo) 750ml ALMAWIN Prohlédnout větší

Cleanut ( i na vlnu a barevné prádlo) 750ml ALMAWIN

Z08342

Nový produkt

Tekuté mýdlové ořechy jsou inovativní prací prostředek pro barevné prádlo s přirozeným změkčovacím efektem. Jejich základem je extrakt z indických mýdlových ořechů a přírodní minerály. Mýdlové oř

Více podrobností

Skladem

199,41 Kč

 • Tekuté mýdlové ořechy jsou inovativní prací prostředek pro barevné prádlo s přirozeným změkčovacím efektem. Jejich základem je extrakt z indických mýdlových ořechů a přírodní minerály. Mýdlové ořechy jsou důležitou součástí léčby v Ayurvédské medicíně a v Indii jsou více než 3 000 let používány jako přírodní a zdravý čisticí prostředek.

  Pro lepší účinek jsou mýdlové ořechy smíchány s BIO rostlinný mýdlem a dalšími BIO ingrediencemi. Amawin Cleanut obsahuje navíc aktivní látky z pšenice, brambor a cukrové třtiny. Toto unikátní složení je stejně efektivní, jako běžný výrobek s aktivními látkami z ropy.

  Složení: extrakt z mýdlových ořechů, cukrtenzidy, sulfáty mastných alkoholů, sodná sůl kyseliny jantarové alkohol, mýdlo z BIO rostlinných olejů, benzylalkohol, kyselina citronová, éterické oleje (BIO verbena, BIO eukalypt), polysacharidy, pšeničný protein, voda.
  Obsah: 750 ml
  Země původu: Made in Germany, vyrobeno v EU

  Výhody Cleanut:

  měkké prádlo i bez aviváže,
  trvalé, zářivé barvy,
  příjemná přírodní vůně,
  zaručená čistota prádla již od 20 °C,
  přátelské nejen k pokožce ale i životnímu prostředí,
  usnadňuje žehlení,
  balení 750 ml vydrží až na 25 pracích cyklů,
  snadné použití i dávkování. Almawin cleanut překonaly nejpřísnější světová a ekologická kritéria pro trvale udržitelný rozvoj.

 • Objem750ml
  Obsah30ks
  ECO GARANTIEAno

30 dalších produktů ve stejné kategorii: