Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Tekutý prací prostř. Sport + Outdoor 750ml ALMAWIN Prohlédnout větší

Tekutý prací prostř. Sport + Outdoor 750ml ALMAWIN

Z08350

Nový produkt

Ekologicky vypere všechny nečistoty. Účinně odstraňuje stopy potu. Při praní zachovává funkčnost membránových tkanin (jejich prodyšnost a funkčnost). Při praní zachovává účinnost a kvalitu modern

Více podrobností

263,22 Kč

 • Ekologicky vypere všechny nečistoty. Účinně odstraňuje stopy potu. Při praní zachovává funkčnost membránových tkanin (jejich prodyšnost a funkčnost). Při praní zachovává účinnost a kvalitu moderních materiálů jako jsou speciální vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečení, membránové tkaniny apod.

  Jak funguje nový AlmaWin Sport + Outdoor?
  Pracího účinku a tím i ochrany speciálních tkanin je dosaženo jedinečným složením. AlmaWin Sport + Outdoor obsahuje čisté cukerné tenzidy (vyrobené z brambor, kukuřice a cukrové třtiny a cukrové řepy), sulfáty z rostlinných olejů, směs solných kyselin a kyselinu citronovou ke změkčení vody a zlepšení pracího efektu. Neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány a vlákna. Pro desinfekci a vůni je přidán BIO levandulový éterický olej.
  Účinný při teplotách 20°, 30° a 40°C.

  Dávkování: dle tvrdosti vody a míry ušpinění prádla
  Měkká voda: 40-60 ml
  Středně tvrdá voda: 50-70 ml
  Tvrdá voda: 60-80 ml
  _
  1 uzávěr = 30 ml

  Obsah: 750ml
  Země původu: Made in Germany, vyrobeno v EU

  Ruční praní: 1/2 uzávěru na 5 litrů vody. Vhodné pro všechny tvrdosti vody.

  Tipy a triky pro delší životnost funkčního oblečení: Před praním zkontrolujte, jestli v zásobnících nezůstaly zbytky klasického prášku, především aviváž, která nejvíce porušuje ochranné membrány. Nejlépe zásobníky propláchněte čistou vodou. Perte při maximální doporučené teplotě, praní bude účinnější. Nedoporučujeme použití změkčovače vody. Na velmi špinavá místa naneste AlmaWin Sport+Outdoor v koncentrované podobě, nechte vsáknout a poté vložte do bubnu pračky. Nezapomeňte před praním zapnout všechny klasické i suché zipy. Uchráníte tak prané věci před možným poškozením. Funkční oblečení nikdy příliš neždímejte a z pračky vytáhněte před ždímáním, zbytečně by mohlo dojít k porušení ochranných membrán. Nejvhodnější je mokré věci rozvěsit a nechat volně uschnout.

 • Objem50ml
  ECO GARANTIEAno

30 dalších produktů ve stejné kategorii: