Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Snížená cena! Prostředek na máchání prádla s vůní magnolie 750 ml SODASAN Prohlédnout větší

Prostředek na máchání prádla s vůní magnolie 750 ml SODASAN

600051

Nový produkt

Prostředek na máchání prádla má svěží vůni magnolie. Je to šetrná ochrana všech typů vláken. Prostředek na máchání prádla je hodný pro všechny druhy oblečení a typy vláken. Éterické oleje s vůní levandule, růže, magnolie a geraniolu propůjčují oblečení jemnou svěží vůni. Prostředek obsahuje aloe vera a sójový lecitin, které pronikají do prádla a pečují o vlákna.

Více podrobností

K dodání do 2-5 prac. dnů

121,51 Kč

-20%

151,89 Kč

 • Prostředek na máchání prádla má svěží vůni magnolie. Je to šetrná ochrana všech typů vláken. Prostředek na máchání prádla je hodný pro všechny druhy oblečení a typy vláken. Éterické oleje s vůní levandule, růže, magnolie a geraniolu propůjčují oblečení jemnou svěží vůni. Prostředek obsahuje aloe vera a sójový lecitin, které pronikají do prádla a pečují o vlákna.

  Složení: > 30 % voda, < 5 % etanol,  přírodní éterické vonné oleje s podílem geraniolu, limonenu, linaloolu, citonelu, citralu; sójový lecitin, xanthan, cukerný tenzid (neionický tendzid), a citrát, aloe vera.


  Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc

  Její přednosti: 

  • ochrana vláken díky obsahu aloe vera
  • vhodná pro osoby s citlivou pokožkou
  • neulpívá na oblečení 
  • příjemná a přirozená vůně magnolie

  Použití:
  SODASAN Magnolie prostředek na máchání prádla obsahuje aloe vera a sójový lecitin, které pronikají do prádla a pečují o něj do hloubky vlákna.

  Tento výrobek je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou.

  Prádlo získává přirozenou vůni magnólie a je pohodlné na nošení. 

  Prostředek vhodný i pro citlivá vlákna.

  Použití: 
  Prostředek se plní do přihrádky na aviváž v pračce. Prádlo získává příjemnou svěží vůni a zároveň dochází k péči o vlákno.

  Dávkování:

  Praní v pračce: 1 uzávěr (= 35 ml) nalijte do přihrádky na aviváž, čímž získáte decentní vůni prádla. Pro intenzivnější vůni zvyšte dávkování na 2 uzávěry.

  Praní v ruce: ? uzávěru (= 18 ml) přidejte do posledního máchání. Pro intenzivnější vůni můžete zvýšit dávkování na 1 uzávěr.

  Dávkování se vztahuje na pračku s kapacitou 4-5 kilogramů prádla bez ohlednu na tvrdost vody. 

  Složení:  >30 % voda, < 5 % alkohol, přírodní vonné oleje s podílem geraniolu, limonenu, linaloolu, citonelolu, citralu; sójový lecitin, xantan, cukerný tenzid (neionický tenzid), bio aloe vera.

  100 % všech složek je přírodního původu.

  Hodnota pH: 4,0 – 4,2

 • Objem750 ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: