Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Snížená cena! Prostředek na oplachování do myčky 500 ml SODASAN Prohlédnout větší

Prostředek na oplachování do myčky 500 ml SODASAN

600024

Nový produkt

Oplachovací prostředek do myčky je součást SODASAN systému pro ekologické mytí nádobí v myčce. Zajišťuje lepší odtok vody z nádobí, zamezuje tvorbě vodních map a dodává nádobí přirozený lesk. Obsahuje kyselinu citrónovou a éterické oleje.

Více podrobností

K dodání do 2-5 prac. dnů

134,72 Kč

-16%

160,38 Kč

 • Složení: > 30 % voda, 15-30 % kyselina citrónová , <5-15 % ethanol, <5 % citrát, neionogenní tenzid  (cukrtenzid). Rostlinné tenzidy.
  Skladování:
  Uchovávejte mimo dosah dětí

  Jeho výhody:

  • suché, lesklé nádobí
  • s neutrální vůní
  • s obsahem rostlinných mycích substancí

  Použití:  Prostředek určený k dosažení lesklého nádobí bez vodních skvrn. Tento prostředek působí tak, že redukuje povrchové napětí, čímž zajišťuje lepší odtok vody z nádobí. Tak zamezuje tvorbě vodních skvrn a dodává nádobí přirozený lesk. Vhodný pro všechny typy myček v domácnosti.

  Dávkování: Vložte prostředek na oplachování do příslušné přihrádky ve Vaší myčce. Dbejte dávkovacích pokynů výrobce myčky. Prostředek je dávkován automaticky v posledním cyklu mytí.

  Upozornění: Zpozorujete-li bílé vápenaté skvrny na nádobí a skle, zvyšte nastavení dávky prostředku na oplachování. Bližší informace naleznete v manuálu k Vaší myčce.

 • Objem500ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: