Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Snížená cena! Čistič na koupelny 500 ml SODASAN Prohlédnout větší

Čistič na koupelny 500 ml SODASAN

600048

Nový produkt

Čistič na koupelny je ekologický silný sprej k čištění koupelen. Se svěží vůní čistých éterických olejů. Čistič na koupelny odstraňuje znečištění jako vodní kámen a zbytky mýdla. K čištění kachliček, sanitárního vybavení (akryl), sprchových koutů a armatur.

Více podrobností

K dodání do 2-5 prac. dnů

131,65 Kč

-20%

164,56 Kč

 • Čistič na koupelny je ekologický silný sprej k čištění koupelen. Se svěží vůní čistých éterických olejů. Čistič na koupelny odstraňuje znečištění jako vodní kámen a zbytky mýdla. K čištění kachliček, sanitárního vybavení (akryl), sprchových koutů a armatur.

  Složení: >30 % voda, neionogenní tenzid (cukrtenzid), 5-15% ethanol, ocet, kyselina citrónová, éterické oleje citral, limonen, geraniol, citronellol, linalool. Tenzidy rostlinného původu.


  Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí

  Jeho výhoda:

  • účinně odstraňuje vápenné usazeniny a zbytky mýdla
  • s přirozenou svěží vůní
  • použitelný na všechny typy povrchů v koupelně
  • s obsahem rostlinných čisticích substancí

  Použití: Čisticí sprej se silným účinkem vhodný na odstraňování vápenatých usazenin a zbytků mýdel ze všech koupelnových ploch jako jsou obklady, skla sprchových koutů, sanitární zařízení, armatury a vodovodní baterie. Vhodný také na nerez a plast. Přináší hygienickou čistotu a svěžest díky obsaženým éterickým olejům.


  Dávkování: Čistič rovnoměrně nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit cca 1 minutu. Nakonec omyjte a je-li to nutné, vytřete dosucha hadříkem nebo utěrkou. U silnějšího znečištění postup opakujte a nechte působit o něco déle.


  Upozornění: Tento výrobek je velmi vhodný pro čištění akrylátových sanitárních zařízení, které jsou dnes stále rozšířenější v oblasti van a sprchových koutů. Akryl je velmi citlivý na škrábance, proto ho nelze čistit abrazivními prostředky (např. tekutým pískem).


 • Objem500ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: