Kategorie

Javorový sirup 250 ml BIO RINATURA Prohlédnout větší

Javorový sirup 250 ml BIO RINATURA

Z02548

Nový produkt

BIO javorový sirup 350g Javorový sirup patří mezi nejoblíbenější sladidlo, které je vynikajícím pomocníkem při nahrazovaní klasického bílého cukru z řepy.

Více podrobností

Ihned k odeslání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 19 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 19 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,90 Kč.


191,39 Kč

  • Vysoká kvalita jakosti  v bio kvalitě za nízkou cenu! Javorový sirup patří mezi nejoblíbenější přírodní sladidlo, které je vynikajícím pomocníkem při nahrazovaní klasického bílého cukru z řepy. Tento vysoce kvalitní produkt v BIO kvalitě je vyroben bez umělého dobarvení či zahuštění. Je doporučován pro svou chuť a všestranné využití v kuchyni, jak osobám dodržující zdravý životní styl, tak diabetikům. Kvalita: U Javorového sirupu se často můžete setkat se známkováním, či zařazováním do třídy kvalit. Jednoduše řečeno, seřazujeme jej podle: barvy, chutě a vůně. Čím světlejší barva, tím jemnější, méně intenzivní vůně a chuť, a tím dražší sirup. Grade A – velmi světlý, jemný a luxusní sirup Grade B – světlý sirup, méně intenzivní javorová chuť Grade C – příjemná javorová chuť

    Složení, vlastnosti: Javorový sirup je přírodní sladidlo získané z mízy javoru, tato míza je poměrně bohatá na obsah cukru, ten je tvořen z 6%. Mimo vodu a sacharózu obsahuje organické kyseliny, draslík, vápník, zinek, mangan a jiné.

  • Bezlepková potravinaAno
    BIOAno
    VeganAno
    Objem250ml

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii: