Články - Fajne jidlo

Certifikáty  Zde je 6 článků.

 • Certifikáty

  Taky se vám stává, že se v obchodě ztrácíte v záplavě informací? Jak tedy poznat, že to, co si kupujete je kvalitní potravina? Chápeme, že každý nemá čas trávit v obchodě hodiny čtením obalů, proto pro vás máme malého průvodce, na co se dívat, abyste nekupovali zajíce v pytli.

 • Certifikáty

  Z každé strany na nás vykukují bio potraviny. Někteří je kupují z přesvědčení, že jsou opravdu pro naše tělo lepší a jiní se jim vyhýbají obloukem. Mají dojem, že bio je jen štítek na potravině a cena je příliš vysoká. Pojďme se spolu podívat na to, co bioprodukt opravdu znamená a co stojí za jejich vysokou cenou?

 • Certifikáty

  BDIH je zkratka německé společnosti Bundesverband Deutscher Industrie und Handelsunternehmen für Arzneimittel, Reformwaren, Nahrungsergänzungsmittel und Körperpflegemittel

 • Certifikáty

  Mezinárodní nezisková organizace Natrue, nebo- li True Friends of Natural and Organic Cosmetics, svým logem garantuje vysokou kvalitu přírodních kosmetických produktů.

 • Certifikáty

  Označení CPK bio najdete pouze na výrobcích, které obsahují čisté přírodní suroviny a biosuroviny z ekologického zemědělství nebo volného sběru. Touto značkou se Česká republika zařazuje mezi vyspělé evropské země, které si standardy bio kosmetiky pečlivě hlídají.

 • Certifikáty

  Největší certifikační společnost ECOCERT patří dnes i mezi největší certifikační společnosti pro ekologické kosmetické výrobky. Od roku 2002 nabízí dva certifikáty ECOcert ECO a přísnější ECOcert BIO pro produkty, jejichž obsah je z 95% přírodního původu.

Zobrazení 1 - 6 z 6 položek