Články - Fajne jidlo

Naši partneři  Zde je 5 článků.

 • Naši partneři

  Slečna Kateřina Pavelková rozšířila náš fajný tým. Jako redaktorka vás bude zajímavou formou provázet světem zdravých potravin. Co o sobě prozradila, to se dozvíte v tomto článku.

 • Naši partneři

  Protože voda je nositelem veškerého života, bere na sebe SONETT zodpovědnost za to, aby se voda použitá k mytí, praní a čištění mohla vrátit zpět do přírodního koloběhu, proto jsou všechny suroviny pro výrobu jeho produktů plně biologicky odbouratelné.

 • Naši partneři

  Francouzská společnost Planete Bleu zastřešuje značku Born To Bio. Značka byla založena v roce 2008. V současné době dodává na trh kvalitní kosmetiku a drogerii (čisticí a prací prostředky atp.). Všechny její výrobky se mohou chlubit prestižním mezinárodním certifikátem EcoCert Greenlife.

 • Naši partneři

  Pan Martin Jelínek je zakladatelem vzdělávací společnosti ATAC. Vystudoval Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Jako aktivní sportovec se zajímal o vliv stravy na zdraví a možnosti doplňkové výživy ovlivňovat fyzickou výkonnost. Po ukončení aktivní sportovní kariéry (atletika, armwrestling) postupně svoji konzultační činnost rozšiřoval, za posledních 11 let absolvoval přibližně 3000 přednášek v oboru zdravého životního stylu.

 • Naši partneři

  Firma PRO-BIO je první český výrobce a významný dodavatel kvalitních biopotravin. Vznikla v létě roku 1992 ve Starém Městě pod Sněžníkem a dnes nabízí přes 1200 druhů potravin certifikovaných v kvalitě BIO. Firma provozuje svůj bio mlýn a hospodaří na dvou vlastních ekologických farmách.

Zobrazení 1 - 5 z 5 položek