Články - Fajne jidlo

Náš tip  Zde je 15 článků.

 • Náš tip

  Školní rok nám začal a s ním příprava snídaní a svačinek do školy pro naše děti. Pojďme se ale podívat na to, co dětem prospívá a čemu byste se měli raději vyhnout. V článku se dozvíte i něco o psychologii potravin a jak děti správně (ne)nutit do zdravého jídla.

 • Náš tip

  Energetické nápoje jsou oblíbené především mezi náctiletými. Dokonce se uvádí, že tzv. energeťáky konzumuje až 68 % náctiletých. Všeobecně je známo, že energetické nápoje plné cukru nejsou zdravé pro naše tělo, ale spíš mu ubližují. Existuje vůbec zdravější varianta?

 • Náš tip

  Češi jsou milovníci grilování, přiznejte si, kdo nemá rád voňavou grilovanou klobásku nebo pěkně propečený burger? Pokud jste masožravci, vyzkoušejte veganské grilování, které vás jistě mile překvapí. A věřte, že vaši hosté často ani nepoznají, že se nejedná o maso. Odlehčete svému žaludku i planetě. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak taková veganská grilovačka vlastně vypadá.

 • Náš tip

  Krásná hnědá pokožka k létu neodmyslitelně patří. Někdo se ovšem opaluje lépe a někdo hůř. Jak docílit toho, aby vaše pokožka byla krásně bronzová a opálení vám vydrželo celé léto? Poradíme vám, jaké potraviny je vhodné konzumovat, jak se bezpečně opalovat a co zvolit jako ochranu před UV zářením!

 • Náš tip

  Venku už začíná být pořádné horko, teploty se každý den pohybují kolem 30 °C. Jediné místo, kam před teplem a sluníčkem utéct je bazén. Věděli jste, že se můžete ochladit i jídlem? Poradíme vám, jak nastartovat svou vnitřní klimatizaci a jakým potravinám se naopak vyvarovat.

 • Náš tip

  Saláty jsou obzvlášť v létě velmi oblíbeným pokrmem. Často se ale stává, že nakrájíme veškerou zeleninu a nevíme, čím ji dochutit. Tento problém za vás umíme vyřešit, máme pro vás totiž pár tipů na skvělé letní salátové zálivky.

Zobrazení 1 - 6 z 15 položek