Články - Fajne jidlo

Všechny články  Zde je 50 článků.

 • Rostliny jak je neznáme

  Těstoviny jsou nejoblíbenější potravinou vůbec. Pochází z Itálie a nejčastěji se vyrábí z pšenice, pitné vody a přidaných látek, které těstovinu zabarví a ochutí. Ovšem není nad to, dát si těstoviny domácí. Už jste ochutnali ty naše?

 • Rostliny jak je neznáme

  Obzvláště v letních měsících je velmi důležité dodržovat pitný režim. Často se na něj zapomíná anebo může nastat i situace, kdy vám prostě čistá voda nechutná a hledáte cesty, jak si pití vody zpříjemnit. Máme pro vás pár tipů na skvělé limonády, které vás osvěží nejen v letních měsících.

 • Rostliny jak je neznáme

  Vločky jsou oblíbená potravina hlavně při dietě. Všichni známe vločky ovesné a z nich ty nádherně barevné snídaňové kaše. Víte, že existují vločky i z pohanky nebo rýže a že se dají připravit i naslano? V článku se dozvíte, jaké vločky najdete na trhu a kde všude je můžete v kuchyni použít.

 • Rostliny jak je neznáme

  Přiznejme si to! Bez cukru vydrží málokdo. Je naším společníkem už dlouhá léta. Většina lidí využívá spíše klasický bílý cukr, ale zajímali jste se někdy o alternativu tohoto nezdravého sladidla? Znáte sirupy z agáve nebo třeba z datlí? V článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o AGÁVOVÉM a DATLOVÉM SIRUPU.

 • Naši partneři

  Slečna Kateřina Pavelková rozšířila náš fajný tým. Jako redaktorka vás bude zajímavou formou provázet světem zdravých potravin. Co o sobě prozradila, to se dozvíte v tomto článku.

 • Rostliny jak je neznáme

  Bylinný sirup PRŮDUŠKOVÉ DESATERO je perfektní kombinací deseti zázračných bylinek proti kašli.

Zobrazení 1 - 6 z 50 položek