Články - Fajne jidlo

Všechny články  Zde je 90 článků.

 • Rostliny jak je neznáme

  V dnešní době jsou čím dál více oblíbená alternativní sladidla. Od nezdravého bílého cukru se upouští a na řadu přichází sladidla, která jsou nejen zdravější, ale jejich sladivost je i stokrát větší než u klasického cukru. V článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o stévii, sladké bylině původem z Brazílie.

 • Náš tip

  Češi jsou milovníci grilování, přiznejte si, kdo nemá rád voňavou grilovanou klobásku nebo pěkně propečený burger? Pokud jste masožravci, vyzkoušejte veganské grilování, které vás jistě mile překvapí. A věřte, že vaši hosté často ani nepoznají, že se nejedná o maso. Odlehčete svému žaludku i planetě. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak taková veganská grilovačka vlastně vypadá.

 • Náš tip

  Krásná hnědá pokožka k létu neodmyslitelně patří. Někdo se ovšem opaluje lépe a někdo hůř. Jak docílit toho, aby vaše pokožka byla krásně bronzová a opálení vám vydrželo celé léto? Poradíme vám, jaké potraviny je vhodné konzumovat, jak se bezpečně opalovat a co zvolit jako ochranu před UV zářením!

 • Náš tip

  Saláty jsou obzvlášť v létě velmi oblíbeným pokrmem. Často se ale stává, že nakrájíme veškerou zeleninu a nevíme, čím ji dochutit. Tento problém za vás umíme vyřešit, máme pro vás totiž pár tipů na skvělé letní salátové zálivky.

 • Náš tip

  Venku už začíná být pořádné horko, teploty se každý den pohybují kolem 30 °C. Jediné místo, kam před teplem a sluníčkem utéct je bazén. Věděli jste, že se můžete ochladit i jídlem? Poradíme vám, jak nastartovat svou vnitřní klimatizaci a jakým potravinám se naopak vyvarovat.

 • Rostliny jak je neznáme

  Játra jsou nejvíce zatěžovaným orgánem, může za to špatný životní styl, který zahrnuje pití alkoholu a konzumace tučných jídel. Červen je ve znamení detoxikace a očisty jater. Vyzkoušeli jste ostropestřec mariánský? Právě ten vám může být velkým pomocníkem v boji za zdravá játra.

Zobrazení 1 - 6 z 90 položek