Tento eShop používá cookies pro dokončení objednávky, zlepšení a zefektivnění poskytovaných služeb na našich stránkách.
Dalším používáním eShopu s tím vyjadřujete souhlas.

Kategorie

Ekologický čistič hraček, dětských lahví, nádobí 500ml ECOS3 Prohlédnout větší

Ekologický čistič hraček, dětských lahví, nádobí 500ml ECOS3

Z10836

Nový produkt

Ekologický čistič na mytí nádobí, dětských lahví a hraček od značky ECOS3 je vynikajícím pomocníkem pro bezpečnou péči o vaši domácnost. Neobsahuje barviva, parfémy ani látky na bázi ropy. Chraňm

Více podrobností

Skladem

119,64 Kč

 • Ekologický čistič na mytí nádobí, dětských lahví a hraček od značky ECOS3 je vynikajícím pomocníkem pro bezpečnou péči o vaši domácnost. Neobsahuje barviva, parfémy ani látky na bázi ropy. Chraňme své zdraví i životní prostředí! 

  Speciálně pro mytí nádobí včetně dětských lahví či hraček je určený koncentrovaný ekologický mycí přípravek tureckého výrobce ECOS3. Při jeho použití se nemusíte obávat žádných negativních vlivů na vaše zdraví nebo podráždění pokožky. Navíc vás bude těšit, že přispíváte i k ochraně životního prostředí, protože čistič je biologicky rozložitelný.

  Výrobek získal certifikát Eco Bio Cleaner od italského institutu ICEA. Ekologický čistič obsahuje vysoce účinné přírodní ingredience, které zaručují bezpečné a efektivní mytí. Přípravek málo pění, je bez parfemace, barviv, syntetických látek či látek na bázi ropy, takže jej můžete s důvěrou využít k péči o veškeré nádobí i jiné omyvatelné předměty, včetně těch, které používají vaše děti.

  Použití: Vhodný k omývání hraček, dětských lahví a veškerého nádobí.

  Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním světlem.

  Obsah: 500ml
  Země původu: Turecko

 • BIO (CZ-BIO-002)Ano
  VeganAno
  Objem500 ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: