Kategorie

Snížená cena! Chléb celozrnný (směs na pečení) BIO 400 g PROBIO Prohlédnout větší

Chléb celozrnný (směs na pečení) BIO 400 g PROBIO

910081

Nový produkt

Směs v BIO kvalitě na přípravu celozrnného chleba. Celozrnný chléb obsahu vysoký obsah vlákniny, která je zdrojem bílkovin a mnoho prospěšných látek pro váš organismus.

Více podrobností

Ihned k odeslání

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


37,13 Kč

-8,00 Kč

45,13 Kč

 • Provoňte svůj domov jedinečnou vůní domácího chleba. Připravili jsme pro Vás směs na chléb, která Vám usnadní přípravu těsta a jehož pečení je pečlivě odzkoušeno.

  Směs  obsahuje 93 % celozrnných mouk , které meleme v našem bio mlýně ve Starém Městě pod Sněžníkem a jejichž rozmanitost ve směsi čítá neuvěřitelných 8 druhů. Najdete v ní i takové perličky jako je celozrnná mouka z červené pšenice nebo z pšenice dvouzrnky i různé trhanky.

  Celozrnná mouka je známá svým vysokým obsahem vlákniny a  zrno v ní pomleté si zachová většinu svých vitaminů a minerálů, protože se mele celé.

  Chléb můžete upéct v domácí troubě nebo v pekárně, oba postupy jsou vyzkoušené a popsané na obale výrobku.

  Celozrnný chléb má vysoký obsah vlákniny a je zdrojem bílkovin.  S křupavou kůrkou a jedinečnou chutí a vůní domova chutná nejlépe namazaný kvalitním máslem.

  Složení: Celozrnná mouka žitná jemně mletá*, celozrnná mouka pšeničná jemně mletá*, celozrnná mouka žitná hrubě mletá*, celozrnná mouka pšeničná hrubě mletá*,celozrnná mouka špaldová hrubě mletá*, celozrnná mouka z červené pšenice jemně mletá*, celozrnná mouka z pšenice dvouzrnky jemně mletá*, trhanka z červené pšenice*, len hnědý*, celozrnná mouka ječná jemně mletá*, slunečnicová semena*, žitná trhanka*, jedlá mořská sůl, kmín mletý*. * Z ekologického zemědělství.

  Skladování: skladovat v suchu při teplotě do 25°C.

 • BIOAno
  Hmotnost400g

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

10 dalších produktů ve stejné kategorii: