Kategorie

Snížená cena! Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1 kg PROBIO Prohlédnout větší

Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1 kg PROBIO

910121

Nový produkt

Pšeničná mouka jemně mletá je alternativou ke klasické hladké mouce pšeničné. Celozrnná mouka je vymleta z celého zrna, ze kterého nejsou odstraňovány obalové vrstvy. Doporučujeme přidávat celozrnnou mouku při pečení k bílé mouce. Celozrnou mouku jemně mletou můžete dále použít pro pečení chleba, buchet, koláčů, k přípravě kynutého těsta nebo k zahušťování pokrmů.

Více podrobností

Ihned k odeslání

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


27,00 Kč

-11,28 Kč

38,28 Kč

 • Pšeničná mouka jemně mletá je alternativou ke klasické hladké mouce pšeničné. Celozrnná mouka je vymleta z celého zrna, ze kterého nejsou odstraňovány obalové vrstvy. Doporučujeme přidávat celozrnnou mouku při pečení k bílé mouce. Celozrnou mouku jemně mletou můžete dále použít pro pečení chleba, buchet, koláčů, k přípravě kynutého těsta nebo k zahušťování pokrmů.

  SLOŽENÍ: celozrnná mouka pšeničná BIO

  RECEPTY:

  Bramboráky - už naši předkové věděli co je dobré a rychlé jídlo. Brambory patřili k potravinám, které se našli v každé chalupě a proto si dnes připravíme tento recept.

  Brokolicové placičky - brokolice má hodně vitamínů, draslíků a velmi dobrý pozitivní vliv na naše tělo. Co si tak dát placičky?

 • Trvanlivost4 měsíce
  BIOAno
  Hmotnost1 kg

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii: