Všechny články  Zde je 38 článků.

 • Superpotraviny

  Goji (godži) - kustovnice čínská (Lycium Chinense), má světle červenou barvu, připomínají směs chutí rozinek, třešní, brusinek a šípku, roste na středně vzrostlých keřích v podhůří Himalájí. Od nepaměti je přirozenou součástí jídelníčku tamních obyvatel, kteří dosahují nejvyšších věkových průměrů na světě.

 • Superpotraviny

  Hodně se o tom mluví, každý o tom už slyšel, někteří jsou na to hluboce znalí specialisti. Ale co to vlastně je „superpotravina“? Žádný takovýto termín oficiálně vlastně neexistuje. Pojem „superpotravina“ používají reklamní týmy pro označení potravin, které jsou nějak výjimečné ve srovnání s tzv. „běžnými“ potravinami.

 • Soutěže

  Od 16. 10. - 21. 10. 2017 jsme pro vás připravili soutěž na Facebooku o 30 denní detoxikační balíček BIO MLADÝ JEČMEN.

 • Rostliny jak je neznáme

  Kešu oříšky jsou již u nás známé. Často je u nás doma používáme k drobnému zobání při sledování televize nebo do různých RAW dobrůtek (dorty, cukroví). Jejich kvalita se však liší nejen barvou, ale i velikostí. Víte, jaké kešu oříšky najdete na našem trhu? Víte jaký mají vliv na naše zdraví?

 • Rostliny jak je neznáme

  Koření a bylinky jsou již dlouho používány nejen k léčebným účelům, ale taky k dochucení pokrmů. Odkud pocházejí a jak je správně používat se dozvíte v toto článku.

 • Rostliny jak je neznáme

  V dalším díle o bylinkách zjistíte, jak je lze použít při léčení různých neduhů. Prakticky každá z bylinek nám může usnadnit život. Co umí takové oregáno?

Zobrazení 1 - 6 z 38 položek